İş, alışveriş ve yaşamın birleştiği nokta: Adalar manzaralı Maya Anatolium Tower Residences, A sınıfı ofislerden oluşan Maya Anatolium Tower Offices ve renkli sosyal alanlar, seçkin mağazalar, restoranlar, kafeler, yeşil meydanlara sahip Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi…

MAYA Grubu gayrimenkul geliştirme konusunda 50 yıla yaklaşan deneyimini ve bilgi birikimini MAYA – YILSAN iş ortaklığıyla geliştirilmekte olan Maya Anatolium projesinde sergiliyor.

Maya Anatolium Projesi, İstanbul Anadolu yakasının hızla değerlenen yıldızı Kartal’da ulaşım hatlarının ve ana yolların kesiştiği çok değerli bir konumda yer alıyor. Kartal figüründen ilham alan çizgileri, yapısal özellikleri, fonksiyonel kullanımı, kalitesi ve teknolojik donanımıyla bölgenin prestijli simgesi olarak yükseliyor.

Maya Anatolium Tower bünyesinde yer alan rezidanslar, ofisler ve yılda 6 milyondan fazla ziyaretçiye hizmet veren Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi ve IKEA Kartal Mağazası, kullanıcılarına, yatırımcılarına ve iş sahiplerine konforlu iş, alışveriş ve yaşam alanları sunmaktadır.

Bilgi Talep Formu